Vrchotovy Janovice - Olbramovice A 1:1

30.04.2019

V dalším ostře sledovaném derby byl začátek zápasu před početnou diváckou kulisou opatrný z obou stran. Od 15. minuty zápasu se začaly střídat šance na obou stranách. Domácí zahrozili střelou Pešty, kterou Malík vytáhl na rohový kop, další střelecký pokus Němce proletěl těsně vedle tyče. Na druhé straně zlobil janovický odchovanec Písařík, nyní ve službách Olbramovic. V první šanci skončila střela na tyči branky, ve druhé proletěl míč těsně kolem tyče domácí svatyně.

Ve druhém dějství dokazovali hosté svojí kvalitu a po zásluze otevřeli v 61. min. skóre zápasu dělovkou Prégra - 0:1. Domácí vyrovnali o několik minut později. Malík zbytečně fauloval Novotného a nařízený pokutový kop proměnil Němec - 1:1. Na stavu se do konce zápasu již nic nezměnilo. K mání byly vidět spíše pološance na obou stranách a dá se říci, že domácí remízu ubránili, když hosté nevyužili přesilovku po vyloučení Střihavky v 84. min.