Týnec n. Sázavou - Olbramovice A 2:1

06.11.2018

V Týnci se odehrával šlágr kola a přímý souboj o první místo tabulky. A utkání odpovídalo postavení obou týmů. Hrál se aktivní a poměrně kvalitní fotbal.

V začátku byli lepší domácí, jenže především Horký se činil ve spalování svých velkých šancí. Nebýt toho, tak se domácí dostali do vedení o několik branek a nikdo by se nemohl divit. Nicméně i tak Týnec vsítil brzký gól a byl tak více na koni. Už v 7. minutě se dostal ke střele za vápnem domácí kapitán Stibůrek a trefil se pěkně k tyči - 1:0. Olbramovicům se poté i přes horší vstup do utkání podařilo vyrovnat prakticky z první šance. A gól to byl kuriózní. Hosté se prokombinovali až do vápna, Prégr vystřelil jen do gólmana, ale ten vyrazil míč zpět do střelcovy hlavy, od které se míč odrazil a doskákal do brány - 1:1. Poté se hra opticky vyrovnala a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Hned po změně stran se vykoupil Horký, když se trefil po rohu hlavičkou - 2:1. Jak se nakonec ukázalo, tak to byl gól vítězný. I přes hektický závěr se nikomu z mužstev skórovat nepodařilo, i když šance byly na obou stranách. Hlavně Týnec mohl některý z brejků proměnit. Po výhře se tak domácí usadili v čele tabulky o tři body.

Zdroj: https://benesovsky.denik.cz/fotbal-okres/prestavlky-si-smlsly-na-nespekach-slagr-pro-tynec-20181106.html