SK Olbramovice A - SO Přestavlky A

16.04.2018

Úvod měli lepší hosté, kteří šli rychle do vedení, když se už ve 3. minutě po pěkném přímém kopu prosadil Brambora. Domácí mohli odpovědět o 10 minut později, ale po Štěpánkově akci na levé straně Horčička v jasné šanci přestřelil prázdnou branku. Domácí si poté vytvořili optickou převahu, ale nedokázali se příliš dostávat do soupeřova vápna. Začali tedy častěji střílet zpoza šestnáctky, hrozil zejména Košař z přímých kopů. První z nich dobrým zákrokem kryl Šach, druhý se, stejně jako střela Písaříka, do branky jen těsně nevešel. Uhodilo tedy na druhé straně. V 29. minutě se po komplikované rozehrávce v obraně domácích a nepovedeném odkopu Malíka prosadil Braný. Přestavlky pak ještě v závěru prvního poločasu nevyřešili nadějný útok 2 na 1, když jejich střela skončila těsně vedle.

Krátce po začátku druhé půle Olbramovice snížili, když se na pravé straně pěkně uvolnil Rosol a dobrým centrem našel ve vápně Horčičku, který se hlavou i za pomoci levé tyče nemýlil. Ze vstřelené branky se však domácí radovali jen 10 minut, když se po hodině hry dalším úspěšně proměněným přímým kopem prosadil opět Brambora. O chvíli později byl ale na druhé straně ve vápně stažen Hrstka a Košař se z penalty nemýlil. V poslední čtvrthodině si Olbramovice vytvořili mírný tlak, ale soupeř je do šancí prakticky vůbec nepouštěl. Naopak měl větší šance. Po centru ze strany se objevil před brankou domácích zcela osamocený hráč, ale jeho hlavičku krásně vyrazil Malík. I on byl ale krátký na Kondášovu hlavičku po rohu z 89. minuty, která rozhodla o konečném stavu 2:4.

Všechny body si tak z Olbramovic po vcelku pěkném, bojovném utkání odvezli, zejména díky lepší efektivitě, hosté z Přestavlk.