Sezona 2018/2019 - preview

22.07.2018

Vážené fanynky, fanoušci a přátelé olbramovického fotbalu,
sotva jsme se vzpamatovali z uplynulé sezony, přípravy na tu další jsou již v plném proudu. 

Letní příprava Áčka začala (v pátek) 13. 7. a od té doby probíhají každé úterý a pátek od 18:30 pravidelné tréninky (zatím se těší i vcelku pěkné účasti, jen ať to vydrží co nejdéle...).

První příležitost vidět naše borce v akci budete mít 5. 8., při prvním přátelském utkání se Sedlcem-Prčice B (čas a místo bude ještě upřesněno, proto bedlivě sledujte naše stránky!)

Další zápasy áčko sehraje v rámci ostře sledovaného a očekávaného domácího Memoriálu Jaroslava Chudlářského 11. 8., kde bude obhajovat loňské prvenství. Spolu s našim týmem na něm budou startovat týmy z Kosovy Hory, Jankova a Mladé Vožice. Detaily, včetně plakátů a pozvánek přijdou již brzy.

O týden později v neděli 19. 8. od 17:00 sehraje naše Áčko 1. kolo poháru OFS Benešov, které je letos pro týmy startující v OP a III. třídách na Benešovsku povinné. Soupeřem nám bude tým Popovic, utkání sehrajeme venku.

Co se týče soutěží, zraky našich funkcionářů už napjatě vyhlížejí Losovací aktiv OFS Benešov v pátek 27. 7. Na tomto aktivu bude doladěna víceméně finální podoba podzimní části soutěží konaných v rámci OFS Benešov. Již v tuto chvíli však známe obsazení soutěží a termínovou listinu (oba tyto dokumenty si můžete stáhnout na konci článku), z čehož už si můžeme udělat velmi reálnou představu rozlosování pro naše kluby! V nadcházející sezoně nás budou reprezentovat A-tým, hrající Okresní přebor Ferdinand, B-tým ve IV. třídě sk. B, družstvo mladších žáků v okresním přeboru 7+1 sk. A a konečně mladší přípravka. Pokud nedojde k výrazným změnám měla by podzimní část pro naše mužstva vypadat zhruba takto:

Áčko se v OP poprvé představí v sobotu 25. 8. od 17:00 na hřišti Dolních Královic.
První domácí zápas pak sehrajeme s Postupicemi 1. 9. od 17:00.
Vždy velice očekávané a bedlivě sledované derby s Vrchotovými Janovicemi by mělo přijít v 6. kole, tedy v sobotu 29. 9. od 16:00. Zápas odehrajeme doma.
Podzimní část pak zakončíme domácím zápasem s Jankovem v sobotu 17. 11. od 13:30.

Béčko zahájí své působení v "pralesní lize" rovněž v sobotu 25. 8. od 17:00 na hřišti Ratměřic, které loni jasně sestoupili ze III. třídy. Hned první kolo se nám tedy zápasy A-týmu a B-týmu kryjí. Tato skutečnost by měla nastat ještě v 10. kole, v sobotu 27. 10., kdy naše Áčko hraje od 14:30 doma s Maršovicemi a Béčko se ve stejném čase představí na hřišti Mezna B. První domácí zápas sehraje Béčko 2. 9. od 15:00 v derby proti BudenínuPři pohledu na startovací listinu IV. třídy sk. B, můžete vidět, že Béčko bude mít hned 2x volný los. Mělo by tomu tak být v 5. a 9. kole.Podzim Béčko zakončí domácím zápasem proti Soběhrdům B v neděli 4. 11. od 14:00.

Mladší žáci by svou soutěž měli rovněž rozjet 25. 8., tentokrát na hřišti Bystřice od 11:00. O týden později, 1. 9. od 10:15 se v zápase s Pecerady žáci poprvé představí i doma. Podzim zakončí žáci v neděli 28. 10. od 10:15 zápasem v Mezně.

Mladší přípravka bude hrát jako již tradičně turnajově s Voticemi A, Voticemi B a Pecerady. Termíny turnajů v současnosti nejsou známy, vše by mělo být jasnější po aktivu OFS, kde se tyto informace tradičně domlouvají mezi zástupci jednotlivých oddílů.

Níže najdete již avizované dokumenty OFS Benešov. Pro opravdové fajnšmekry přidáváme ještě Bergerovy tabulky, pomocí kterých si se znalostí termínové listiny a losovacích čísel v jednotlivých soutěžích můžete sami sestavit kompletní (i když v tuto chvíli ještě stále předběžný) rozpis.

V případě, že byste tak rádi učinili, ale nemáte s prací s Bergerovými tabulkami zkušenosti, či si nejste jistí v jiné oblasti, napište to do komentářů pod článkem, rádi vám poradíme ;-).