Sezona 2019/2020 - preview

28.07.2019

Vážené fanynky, fanoušci a přátelé olbramovického fotbalu, sotva jsme se vzpamatovali z uplynulé sezony, přípravy na tu další jsou již v plném proudu. A že je letos rušno. Je to zejména díky postupu A-týmu do krajské I. B třídy po vítězném tažení okresním přeborem v minulé sezoně. Shánění soupeřů, posil, organizace, administrativa atd. to vše jsou (příjemné) starosti. 

V plném proudu je rovněž příprava našeho áčka pod novým trenérem M. Kaprálkem. Od 12. 7. naši hráči poctivě polykají tréninkové dávky a jasno už je i o soupeřích v přípravných utkáních. Jejich přehled naleznete na úvodní stránce webu, tak jak jste zvyklí.

V posledních několika dnech a týdnech proběhly losovací aktivy SKFS a OFS Benešov, které daly podobu jízdnímu řádu nadcházející sezony. Pojďme tedy v rychlosti shrnout to nejpodstatnější, co se na nich událo. Nejvýraznější změnou nové sezony je samozřejmě působení A-týmu v krajské soutěži a s tím spojená (a pro letošek nevyhnutelná) změna hracích dnů.
Áčko jako nováček bude domácí zápasy hrát v neděli od 15:00.

Z toho logicky vyplývá, že B-tým odehraje domácí zápasy v sobotu (v časech dle termínové listiny)

Další změny se samozřejmě odehrály v obsazení soutěží.
Áčko bylo nasazeno do I. B třídy sk. D, se soupeři převážně z benešovska a zejména z okresu Praha-východ. Seznam týmů této skupiny je uveden níže

FC Jevany
SK Vyžlovka
TJ Kunice
FK Říčany
TJ SOKLOL Teplýšovice
FK KAVALIER Sázava
TJ SOKOL Kondrac
SK Olbramovice
SOKOL Miřetice
TJ Mnichovice
TJ SOKOL Senohraby
FC Jílové
SOKOL Zvole
Zruč nad Sázavou 

Z tohoto nasazení plyne, že v prvních dvou kolech áčko zajíždí na půdu Kondrace a Zruče nad Sázavou, první domácí zápas odehraje ve 3. kole s Miřeticemi.
A-tým se rovněž zúčastní poháru SKFS. Jeho soupeřem v prvním kole budou ve středu 28. 8. od 17:30 nedaleké Votice, hrající I. A třídu. Dojde tedy na pikantní derby

V soutěžích OFS Benešov náš klub budou letos reprezentovat B-mužstvo (IV. B. třída), ml. žáci (OP 7+1), st. přípravka (OP 5+1) a ml. přípravka. Obsazení jednotlivých soutěží, stejně jako termínové listiny a kompletní rozlosování poháru SKFS si můžete stáhnout níže. Naši funkcionáři v současné době dolaďují poslední detaily a připravují rozpis všech zápasů našich mužstev. Po jeho dokončení bude ke stažení na tomto webu.