Pohár OFS Popovice A - Olbramovice A 1:8

20.08.2018

První kolo poháru OFS Benešov, který je letos nově povinný pro všechny celky OP a III. tříd, sehráli naši na hřišti Popovic, které v uplynulé sezoně po sestupu opustili OP. Naši pokračovali v dobrých výkonech z vítězného Memoriálu J. Chudlářského z minulého týdne a svého soupeře drtivě porazili. Od začátku jsme byli lepší, pohyblivější, přesnější a fotbalovější. První poločas jsme po brankách Michala Písaříka a Dana Šacha vyhráli 0:2. Nutno poznamenat, že ještě mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Ve druhém poločase se hrálo jen o to, kam až naroste naše skóre. Po gólech Prégra, Rosola, J. Košaře a dalších 3 brankách Písaříka se konečný střelecký účet zastavil na čísle 8. Domácí v závěru po rychlém brejku pouze vstřelili čestný úspěch zásluhou Kopeckého. Po jednoznačné výhře 1:8 se můžeme těšit na soupeře ve 2. kole (zatím ještě není znám). Každopádně zápas se odehraje ve středu 19. 9. od 17:00