Olbramovice A - Tr. Štěpánov A

28.05.2018

V zápase byl od začátku vidět zejména domácí, čerstvý Ing. Petr Vyskočil. Již ve druhé minutě nepříjemně vystřelil, ale jeho střelu ještě Morkus vyrazil. O chvíli později ale ve vápně pěkně vysunul Košaře, který sám před brankářem nezaváhal a střelou k tyči otevřel skóre. V 9. minutě Vácha krásným obloučkem našel Vyskočila, který osamocen s přehledem otevřel svůj střelecký účet. Ten zdvojnásobil v 17. minutě, kdy bez problémů a neatakován usměrnil hlavou do sítě přímý kop Kardy. Hosté první poločas prakticky vážněji nehrozili a situaci si ještě zkomplikovali ve 33. minutě, kdy byl po faulu na Váchu a následných protestech vyloučen Kudyn. O pět minut později však šli do deseti i domácí, když hostující únik ve vápně nešťastně zastavil faulem zezadu Dvořák, následovala rovnou červená karta a penalta, kterou i s trochou štěstí proměnil Petřina. Chvíli před přestávkou byl ve vzdušném souboji na druhé straně ve vápně sražen Košař a nařízenou penaltu pro domácí proměnil Vyskočil a dovršil tak svůj hattrick.

Do druhého poločasu vstoupili o něco lépe hosté a v 56. minutě po dlouhém autu a následném závaru snížil na 4:2 Petřina. Domácí viditelně polevili, jejich hra už nebyla tak pohledná a přesná jako v prvním poločase, ale stále zůstávali nebezpečnějším týmem. Střelu aktivního Vyskočila, ale vyrazil Morkus, Čekal před prázdnou brankou volil místo střely nepochopitelně přihrávku a střela Košaře z malého vápna po rohu postrádala razanci. Skóre se tak měnilo až v 80. minutě, kdy Vyskočil vysunul Košaře, který s přehledem přehodil vyběhnuvšího Morkuse. O chvíli později pak kombinační akci Vyskočila s Čekalem zakončil přesnou ranou druhý jmenovaný a rozhodl tak o konečném skóre 6:2.

V zápase tak i přes viditelné polevení ve druhém poločase zaslouženě zvítězili domácí, jejichž výhru režíroval Petr Vyskočil, který měl prsty ve všech jejich gólech.