Olbramovice A - Přestavlky 4:3

05.05.2019

Po počátečním oboustranném oťukávání jako první udeřili domácí, když rychlou akci s několika narážečkami Prégra s Horčičkou úspěšně zakončil druhý jmenovaný. Tentýž hráč mohl za chvíli svůj gólový účet zdvojnásobit, ale po pěkné akci na levé straně svou velkou šanci neproměnil. Skóre se tak měnilo až ve 22. minutě, když Kramného přihrávku před prázdnou branku pohodlně dorazil do sítě Prégr. Hosté však vzápětí odpověděli, když po skrumáži v domácím vápně byla nařízena penalta, kterou bezpečně proměnil Mrázek. Olbramovice byly ve zbytku poločasu o něco lepším týmem, ale dopláceli na neproměňování šancí. Horčička trefil jen břevno a Prégr hlavičkoval těsně vedle.

Do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe hosté, ale byli to paradoxně domácí, kteří zvýšili své vedení, když se po rychlém protiútoku prosadil Prégr. To však bylo z jejich strany na dlouho vše. V 58. minutě mohly Přestavlky potrestat špatnou domácí rozehrávku, ale jejich střela skončila jen na tyči. V 66. minutě už se však hosté mohli radovat, když dlouhý nákop propadl až ke Kroulíkovi, který s přehledem snížil. O chvíli později se hosté dokonce dočkali vyrovnání, když se po další chybě domácích prosadil po přihrávce ze strany Braný. Olbramovice se pak konečně trochu vzchopily a strhly vedení na svou stranu, když Kramného roh se štěstím proskákal hostujícím vápnem až do sítě. Hosté v závěru ještě sahali po vyrovnání, ale domácí skvělým zákrokem zachránil Malík.

V utkání dvou rozdílných poločasů tak nakonec zvítězily spíše šťastnější Olbramovice, které se tak vrátily na první příčku okresního přeboru.