Olbramovice A - Pravonín A

09.05.2018

První velkou šanci utkání měl hostující Turek, ale Malík proti němu dobře vyběhl a jeho střelu zneškodnil. Skóre otevřel ve 22. minutě na druhé straně Tůma po úniku, který vznikl z nedůrazného odkopu hostující obrany. Hosté vyrovnali po půlhodině hry, když po akci na pravé straně prošla sražená přihrávka přes malé vápno až ke Kůželovi, který míč dorazil do sítě. Jinak první půle příliš pohledných akcí nenabídla.

Ve druhém poločase průměrná hra pokračovala, do šancí se dostávali spíše hosté, ale i v dobrých příležitostech často nebyli schopni přesně zakončit, nebo proti nim dobře zasáhl Malík. Největší šanci měl Javorský, který napálil dlouhý míč z vlastní poloviny jen do břevna domácí branky. Domácí na sebe upozornili střelou Vyskočila a rychlým brejkem, kdy Tůma v dobré pozici nepřihrál Košařovi. Domácí nakonec strhli výhru na svou stranu v 85. minutě, když se po individuální akci Dvořáka dostal ke sraženému centru Rosol a střelou na zadní tyč upravil na 2:1 a rozhodl, že všechny body zůstanou, spíše šťastnějším než lepším, domácím.