Olbramovice A - Postupice 5:0

02.09.2018

První vážnou šanci měli domácí v 5. minutě, když Vyskočil vysunul Prégra, který ale v dobré pozici trefil jen Kladivu. Skóre tak otevřel až o chvíli později Horčička krásnou ranou z přímého kopu. Pak se však Olbramovice zbytečně zatáhly a více ze hry měli hosté. Do konce poločasu si vypracovali 3 velmi dobré příležitosti, zejména po rychlých ziscích míče a následných únicích, které domácí obrana nestačila zachytit. Domácí však vždy skvěle podržel M. Malík, jednou i ve spolupráci s Brdkem. Olbramovice se ke slovu opět dostaly až koncem poločasu. Nejprve Košař z vlastní poloviny výborně vyvezl balon až do soupeřova vápna, krásně předložil Prégrovi, ale ten naprosto trestuhodně a nepochopitelně zcela minul prázdnou branku. Neúspěšný střelec se však částečně vykoupil těsně před poločasovým hvizdem, když jeho střela z hranice vápna zapadla k pravé tyči - 2:0.

Ve druhém poločase se hra zpočátku přiostřila, z čehož nakonec vyústila červená karta pro hostujícího Brabence, která víceméně znamenala konec postupických nadějí. Od té doby Olbramovice kontrolovaly zápas, hrály v klidu, aktivně a skóre ještě třikrát navýšily. V 66. minutě po odvráceném rohu přistrčil Karda míč Kramnému, který přesnou střelou k tyči zvýšil na 3:0. V 75. minutě se po narážečce s Horčičkou na hranici vápna uvolnil Vácha, přihrál Kramnému, jehož tvrdou střelu Kladiva jen vyrazil před sebe a do sítě dorazil Hrstka. Tečku za utkáním udělal Horčička, když doklepl do sítě Čekalovu střelu do tyče.

Olbramovice tak po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vcelku po zásluze vyhrály, hosty mohly mrzet nevyužité šance a červená karta.