Olbramovice A - Nespeky B 4:1

07.04.2019

V prvním poločase byli o něco aktivnější a především nebezpečnější hosté. Hra domácích byla příliš komplikovaná, nervózní a místy nepřesná. Toho využil k úniku v 17. minutě Vojkůvka, ale tísněný Mádlem nakonec zakončil vedle. Tentýž hráč se pak ve 34. minutě, po centru z levé strany, ocitl sám před Malíkem, ten ho ale skvěle vychytal. Do vedení tak šli nakonec celkem překvapivě domácí, když se v závěru poločasu po Kramného přízemním centru prosadil střelou k tyči Písařík.

Do druhého poločasu nastoupili domácí mnohem lépe. Přidali na přesnosti i aktivitě a v zápase převzali iniciativu. Po deseti minutách hry předvedli během chvilky dvě naprosto totožné akce, když Kramného únik a přihrávku ze strany zakončoval do prázdné branky Horčička. První branka kvůli ofsajdu neplatila, podruhé už se však domácí mohli radovat. Pak přicházeli další šance pro domácí. Dvakrát nebezpečně střílel Písařík, nejprve donutil k dobrému zákroku Vejvodu, pak trefil tyč. Za chvíli Košař trefil po rohu hlavou pro změnu břevno a Kramný si po úniku dvakrát vylámal zuby na Vejvodovi. Na druhé straně Malík nejdříve likvidoval další šanci Vojkůvky a posléze vyrazil nepříjemnou střelu z dálky. V 75. minutě se domácí konečně dočkali dalšího gólu, když po krásné průnikové přihrávce našel Hrstka před prázdnou brankou Prégra, který se nemýlil. Vzápětí přišla chyba v rozehrávce hostů, kterou po přihrávce Váchy úspěšně zakončil Kramný střelou na přední tyč. Hosté pouze v 80. minutě korigovali výsledek po rohovém kopu, když odražený míč do sítě trefil Matyášek. O chvíli později ještě zahrozili po brejku Vojkůvkou, ale ten den výborný Malík nepřipustil žádné komplikace.

V utkání tak vyhráli zejména díky dobrému výkonu ve druhém poločase domácí Olbramovice, které tak nadále vedou okresní přebor.