Olbramovice A - Maršovice 1:5

28.10.2018

V první půli se hrál vcelku vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, které však byli mnohem větší a lépe využité na straně hostů. Ti šli do vedení již ve 4. minutě, když se do úniku za domácí obranu, která se marně dožadovala ofsajdu, dostal Laurich, obešel Malíka a z ostrého úhlu i s trochou štěstí otevřel skóre. Tentýž hráč přidal po chybě Rosola druhý gól ve 29. minutě. Za hosty pak ještě v první půli nebezpečně stříleli Hašek a Laurich, které však skvěle vychytal Malík a Žížalovu střelu srazil na roh Brdek. Domácí odpověděli šancí Mádla po rohu, který však v dobré pozici nepřesně trefil míč, hlavičkou Rosola nad a přímým kopem, který však trestuhodně prolétl malým vápnem, nikým netrefen.

Druhá půle byla v režii hostů. Domácí snaha za vyrovnáním byla spíše platonická, jejich hra byla pomalá a neefektivní, prakticky bez šancí. Hosté naopak spoléhali na přímočarý přechod do útoku a rychlé úniky, které domácím dělaly problémy. Jeden z nich zakončil ve 49. minutě Laurich a dovršil tak hattrick. O chvíli později další rychlou akci zastavil ve vápně Vácha jen za cenu faulu a nařízenou penaltu proměnil Orsák. Alespoň čestný úspěch pro domácí znamenal gól Hrstky, který využil zaváhání hostujícího brankáře Pechače, ale čtyřbrankové vedení brzy vrátil hostům svým čtvrtým gólem Laurich, který znamenal nepopulárního "búra" pro domácí.

Olbramovice při absenci několika klíčových hráčů po nejhorším výkonu sezony po zásluze prohráli a tabulku tak vedou před Týncem nad Sázavou už jen o skóre.