Olbramovice A - Křivsoudov 3:2

14.10.2018

Ve šlágru kola před početnou diváckou kulisou byly od začátku lepší hosté a hned v prvních minutách se musel několikrát blýsknout Malík, při závarech ještě podporovaný obětavou domácí obranou. Olbramovice se z tlaku začaly postupně dostávat kolem 20. minuty a spoléhaly spíše na rychlé protiútoky. Ale byly to právě ony, kdo šel do vedení, když ve 24. minutě Prégr chytrou a krásnou střelou zpoza vápna přehodil hostujícího brankáře. Hosté pak měli stále trochu více míč na svých kopačkách, ale domácím se dařilo jejich nájezdy brzdit a nutit je tak do zakončení zdálky, která nebyla přesná. Chvíli před poločasem pak šly Olbramovice do dvoubrankového vedení po krásné střele Horčičky z přímého kopu.

Druhý poločas se nesl ve znamení hostující snahy o vyrovnání. V 55. minutě snížil po dlouhém autu a následném závaru Veselka. Hosté byly aktivnější, dařilo se jim více hrát s míčem, ale domácí obrana byla vcelku pozorná a do výraznějších šancí svého soupeře nepouštěla. Naopak na druhé straně nepříjemně střílel pod břevno Prégr, Hrabal však jeho střelu vyrazil. V 71. minutě se však přeci jen hosté dočkali vyrovnání, když Mišoň po chybě a nedůrazu domácí obrany přehodil Malíka. Vypadalo to, že hostům tento výsledek nestačí a tlačili se za obratem. V 83. minutě ale Brdek vyvezl míč, přesným pasem vyslal do úniku Prégra, který byl u míče dříve než hostující brankář a i s trochou štěstí jej poslal do sítě.

Ve spíše remízovém utkání hraném ve vysokém tempu tak zvítězily šťastnější a nebývale efektivní Olbramovice, které se tak udržely na prvním místě v OP.