Olbramovice A - Jankov 4:0

18.11.2018

V zápase byli od začátku lepší domácí, více drželi míč, lépe kombinovali, velmi pozorně bránili a svého soupeře k ničemu výraznějšímu nepustili. Skóre otevřel ve 37. minutě Horčička, který po dlouhé přihrávce Hrstky postupoval sám na Málka, kterého nakonec efektně přehodil. Domácí měli v první půli i další šance, ale jednou jejich radost překazilo břevno a dvakrát Málek výborným zákrokem.

Ve druhé půli domácí ještě přidali a hosté postupně odpadávali. Na 2:0 zvýšil v 64. minutě Horčička, který se prosadil hlavou po rohu Prégra. Tříbrankové vedení pak olbramovickým zařídil Prégr po akci Štěpánka. V 79. minutě sahal Horčička, který byl proti svému bývalému týmu extra motivovaný, po hattricku, ale jeho dorážku do zcela prázdné branky po přihrávce Rosola vykopl hostující obránce. Domácí kanonýr pak toto selhání "odnesl" vystřídáním. Tečku za utkáním udělal Čekal, který po přihrávce Kardy obstřelil Málka.

Olbramovice tak po nevýrazných výkonech v posledních třech zápasech na závěr zabrali, svého soupeře jasně přehráli, po zásluze zvítězili a uhájili tak druhou příčku v tabulce.