Olbramovice A - Dolní Kralovice A

14.05.2018

Utkání začalo mírnou převahou domácích, okolo 20. minuty se hra vyrovnala a diváci mohli sledovat minimum šancí na obou stranách hřiště. Ve 34.minutě po zaváhání domácí obrany se hosté dostali do úniku a jen díky domácímu brankáři Malíkovi zůstal stav 0:0. Domácí se dočkali ve 41. minutě, kdy se po rohu z dorážky nemýlil Vyskočil. Druhý poločas pokračoval se stejným scénářem, hrálo se ve středu hřiště a prakticky bez šancí. V 60. minutě projeli hosté domácí obranou jako nůž máslem a bylo srovnáno na 1:1. Poté převzali iniciativu domácí, nejprve pěknou střelu Vyskočila zlikvidoval hostující brankář, ale v 75. minutě si na trestný kop Kardy naběhl Rosol a skóre se měnilo ve prospěch domácích. V 85 minutě se opět vyznamenal hostující brankář který bravurně vychytal šanci Brdka. Po červené kartě pro hosty v 89. minutě se zdálo že domácí těsné vedení uhájí, ale v nastavení rozehrávali hosté trestný kop a srovnali na konečných 2:2.