Olbramovice A - Chotýšany A

03.05.2018

V první půli byli lepší Olbramovice, hosté hrozili spíše sporadicky a jejich útoky nebyly nebezpečné. Skóre otevřel v 6. minutě Vyskočil, který se prosadil střelou z otočky na zadní tyč po vhozeném autu. Krátce po půlhodině hry olbramoviceké vedení zdvojnásobil Šípek, který zcela nepokrytý prodloužil hlavou do sítě Písaříkův roh. Chvíli před pauzou mohl ještě navýšit domácí vedení Dvořák, ale po pěkném "blafáku" zcela trestuhodně minul naprosto prázdnou branku.

Do druhé půle nastoupili hosté jako vyměnění. V prvních minutách přimáčkli Olbramovice k jejich vápnu a jen díky Malíkovi, který krátce po sobě dvakrát zblízka vychytal A. Koreckého stále vedli o dvě branky. V 51. minutě však i on byl krátký na střelu Š. Koreckého k levé tyči po rychlém brejku a hosté tak snížili. Špatný vstup domácích do druhého poločasu však utnuli Košař s Písaříkem. První jmenovaný vrátil dlouhý nákop před branku druhému jmenovanému, který jej z blízka uklidil do sítě. Od té chvíle byly Olbramovice opět lepším týmem a měli utkání vcelku pod kontrolou. V zápětí se po Brdkově standardce z vlastní poloviny opět prosadil Písařík a o chvíli později Šípek vyvezl míč, narazil si s Košařem a přesně zakončil na 5:1. V 83. minutě zůstal po prodlouženém autu za domácí obranou sám A. Korecký a snížil. Čtyřbrankové vedení však o chvíli později vrátil domácím po pěkné kombinaci a vysunutí Čekala přesnou střelou o břevno Hrstka. V samém závěru pak už jen A. Korecký upravil na tenisových 6:3.

V utkání tak zcela zaslouženě zvítězily domácí Olbramovice, které tak ukončily sérii tří porážek v řadě.