Maršovice - Olbramovice A 1:6

29.05.2019

Olbramovicím se dokonale podařila odveta za podzimní domácí porážku, kdy podlehli Maršovicím 1:5 a ještě přidaly gól navrch.
Utkání přitom začalo pro domácí, kteří opět nastoupili v hodně neúplné sestavě, dobře. Již ve 13. minutě se ujímají po přihrávce Dvořáka a střele Haška vedení 1:0. Bohužel hosté již za 3 minuty vyrovnávají po chybné zpětné přihrávce Orsáka - 1:1 . Ve 26. minutě se již ujímají vedení po rychlém brejku a špatně zahraném trestném kopu domácích 1:2. Domácí se ještě do poločasu snaží o vyrovnání, bohužel své příležitosti těsně před poločasem nevyužívají.
Nástup do druhého poločasu vyšel opět hostům, kteří navyšují hlavou na 1:3. Ve 48. minutě Dvořák po pěkné kombinaci z blízkosti pouze nastřeluje hostujícího brankáře, stejně tak neúspěšný byl Vacek, který nedokázal usměrnit do branky vyražený míč po střele Dvořáka. A tak hosté v poklidu ještě přidávají tři branky a skóre se zastavuje na nelichotivých 1:6. Maršovičští si tak další domácí ztrátou komplikují situaci ve vyrovnané druhé polovině tabulky.